Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Bayındır’da kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi hibe sözleşmesi imza töreni gerçekleşti

Reklam

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi programı kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığından %50 Hibe almaya hak kazanan 39 kişi Bayındır’dan olmak üzere Tire, Torbalı ve Selçuk’taki üreticilerin proje sözleşmeleri Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Özen, Bayındır Kaymakamı Emin Kaymak, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti Bayındır İlçe Başkanı Veysel Bakıcıol, STK temsilcileri ve üreticilerin katılımıyla gerçekleştirilen törenle imzalandı.

Bayındır  Belediye başkanı UgurDemirezen  törende yaptığı konuşmasında “ tarım ve orman bakanlığının desteklediği  Kırsal Kalkınma Yatırımlarının desteklenmesi proğramı kapsamında ilçemizdeki üretici ve çiftiler bu destekten yararlanmıştır. Bu kapsamda destek sağlayan ilgili bakanlığımıza  bölgemizdeki üreticiye verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Yapılan törene katılan Ak Parti İzmir Milletvekillerinden ve aynı zamanda 2. Bölge Milletvekili adayı  Ceyda Bölünmez Çankırı “Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlarının Desteklenmesi programı kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığımızdan %50 hibe almaya hak kazanan Bayındır, Tire, Torbalı ve Selçuk’daki 39 üreticimizin proje sözleşmeleri imzalandı. Tüm üreticilerimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum!” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ