Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

BBP İzmir 2. bölge 2. sıra Milletvekili Adayı Ömrüye Elibol seçim çalışmalarını sürdürüyor

Reklam

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerle ilgili siyasi partilerde hareketlilik sürüyor.

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖMRÜYE ELİBOL “BÖLGEMİZ İÇİN MECLİS’TE EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUM”

Büyük Birlik Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili 2. Sırada adaylığı kesinleştikten sonra seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Ömrüye Elibol Ödemişli olarak, Bölgenin insanı olarak Meclis’te Ödemiş ve Küçük Menderes Bölgesini en iyi şekilde temsil etmek ve tüm sorunlarını çözmek için  Milletvekili adaylığını Büyük Birlik Partisinden koyarak yola çıktığını belirtirken “Ben bir Ödemişli olarak şunun bilincinde ve farkındayım. Sorunlu siyaset halkın sahip çıktığı bir siyasetle gerçekleşmekte şunu söyleyebilirim ki biz burada mazbatamızı aldıktan sonra ilçe yönetimine geldikten sonra bütün mülki erkanla ve halkın temsilcileriyle görüştüğümüzde sivil toplum kuruluşlarıyla görüştüğümüzde hep şuna değinildi. Bu bölge sahipsizliği evet bu bölgenin sahipsizliği,temsilyetsizlik 22 yıldır Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Küçük Menderes Havzasının bir kaybı olarak kaybolduğu yıllar olarak önümüzde durmakta. 81 vilayetin içerisinde en çok vergiyi veren iller sıralamasında ilk 35’e giren bir Ödemiş ilçesi var ancak devlet imkanlarının, devlet yatırımlarının 81 vilayetin içerisinde Ödemişin ve çevresinin giremediği bir eşitsizlik var. Bölgenin tarıma dayalı sanayisi yok, bölgenin kültüre, inanç turizmine karşı bir turizm hamlesi yok. Gölcük, Bozdağ doğal güzellikleri olan şehrimizin doğa turizmine karşı gelişmesi yok. Devlet hastaneleri haricinde özel hastaneleri yok vatandaşımız bu konuda sıkıntılı şehrimizde iş istihdamı olmadığı için gençlerimiz dışarıya göç vermekte, köylere gidiyoruz, kahvehanelerde halkımızla buluşuyoruz. 60 yaşın altında genci olmayan köyler, kasabalar, beldeler var. Bütün şehir yasasının bize getirmiş olduğu zulümler var. Biz bu zulümlerin karşısında durmak için siyaset yapıp yola çıkıyoruz. Biz bu bölgemizin insanından yetki istiyoruz. Biz onlardan icazet almak istiyoruz. Bu yolda biz varız, İzmir için biz varız, Küçük Menderes için biz varız.” Dedi.

BBP ÖDEMİŞTEŞKİLAT BAŞKANI KADİR ELİBOL “BÖLGEMİZİN MECLİSTE SESİ VE KULAĞI OLMAK İSTİYORUZ”

Milletvekili adayı Ömrüye Elibol ile birlikte 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan seçim çalışmalarını bölgede adım adım devam ettiklerini belirten Büyük Birlik Partisi Ödemiş Teşkilat Başkanı Kadir Elibol yaptığı açıklamada “Ben Ödemiş doğumluyum. Ödemiş Büyük Birlik Partisi teşkilat başkanlığı yapmaktayım. 20 yıldır Ödemiş’te Ayyıldız Teknoloji isimli işyerini çalıştırmaktayım. Seçim çalışmalarına başladık. Eşim Ömrüye Elibol’u İzmir 2. Bölge 2. sıra Milletvekili adayı olarak çıkmış olduğu yolda teşkilatım ve eşi olarak desteklemekteyim ve çalışmalara katılmaktayım. Çıkmış olduğumuz bu yolda küçük menderes havzasının sesi olmaya çalışıyoruz. Küçük Menderes’imizin ve İzmir’imizin vermiş olduğu istekle halkımızın göstermiş olduğu teveccühle Ankara’da bölgemizin sorunlarını ve bölgemizin sorunlarının çözümü noktasında yardımcı olmayı ve halkımıza bir borç bilip taahhüt ediyoruz. Bu konuda Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici’nin de, bölgemize göstermiş olduğu ilgiden dolayı bölgemize vermiş olduğu önemden dolayı teşekkür ediyoruz. Halkım ve bölgem adına Mustafa Destici’nin yanında siyaset yapmaktan onur duyuyoruz. Onun için ödemişimizi güzel bir noktaya getirmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ