Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eğitim Bir-Sen ilçe buluşmasını gerçekleştirdi

Eğitim Bir-Sen ilçe buluşmasını gerçekleştirdi
Reklam

Eğitim Bir-Sen  İzmir Temsilciliği ilçelerdeki  programlarını sürdürdü.Programa  Tarım ve Orman Eski Bakanı Bekir Pakdemirli, Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir 2. Bölge Millet Vekili Adayı Eyüp Kadir İnan, Şube BaşkanıAli Kaya, Bergama İlçe Başkanı Yunus Aydoğan, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu ve Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Ak parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel katıldı.

Eğitim-Bir-Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Ali Kaya “Eğitim-Bir-Sen sadece sorunları söylemekle kalmayıp çözüm adına birçok çalışma yapan ve yılmadan çalışan Türkiye’nin en büyük sivil toplum hareketidir. Eğitim-Bir-Sen olarak durmaksızın yaptığımız çalışmalar sonucu bugün öğretmenlerin 3600 ek göstergeye sahip olması, 422 bin öğretmenin uzman ve 66 bin öğretmenin başöğretmen olması, 3500 engelli öğretmenimizin atanması; kariyer basamak unvanlarına getirilen ilave tazminat oranlarındaki artış gibi olumlu adımlar atılmış ciddi kazanımlar elde edilmiştir. Fakat, halen çözüm bekleyen ve doğru kararlarla kısa vadede çözülebilecek birçok sorun da varlığını sürdürmektedir. Her zaman olduğu gibi bu konuda da yerli ve milli tutumuzdan vazgeçmeyecek ve inşallah önümüzdeki bu süreçten alnımız ak çıkacağız.” dedi.

Tarım ve Orman Eski Bakanı Pakdemirli: “Hiç şüphesiz ki sendikaların asıl amacı sorunları etkili şekilde çözmek ve her daim teşkilatlarına yeni üyeler kazandırmak olmuştur. Eğitim-Bir-Sen amaçları doğrultusunda yılmadan çalışan ama devleti ve milletiyle bağını koparmak bir yana dursun her geçen gün daha da güçlendiren bir sendika olagelmiştir. Bu kararlı tutum başta ülkemize ve milletimizin her ferdine verdiği güvenle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın icraatlarından kaynaklanmaktadır. Önümüzdeki 14 Mayıs Seçimleri ülkemiz için Türkiye Yüzyılının başlangıcı olacaktır. Bu Yüzyılda da milletimizin de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında duracağı konusunda hiçbir şüphem yoktur.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ