Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Seçmen kağıtlarınızı almayı unutmayın!

Seçmen kağıtlarınızı almayı unutmayın!
Reklam

Ödemiş Muhtarlar Derneği ve İnönü Mahalle Muhtarı Nihat savuran önümüzdeki 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan seçim öncesi seçmen kağıtlarının seçmenler tarafından ilgili mahalle muhtarlıklarından 7 Mayıs tarihine kadar alınması konusunda gerekli uyarılardan bulundu.

Savuran yaptığı açıklamada “Seçmen kağıtlarımızın dağıtımına başlayalı 10 gün oldu. 7 Mayıs seçmen kağıtlarının dağıtımının son günü, vatandaşlarımızdan duyarlı olmasını rica ediyoruz. Biz elimizden geldiğince vatandaşa, yaşlılarımıza, evlerine, işyerlerine veya muhtarlığımızda da açık tutarak cumartesi, pazar mesai saati dinlemeden açık durdurmamıza rağmen vatandaşlarımızdan da biraz daha ilgi ve alaka bekliyoruz çünkü zaman kısıtlı olmasından dolayı dar zamana denk geldi. Tüm muhtarlarımızda aynı şekilde bizden büyük olan mahallerimiz var. Bizden küçük olanlar var. Büyük mahallerde sıkıntı oluyor, bazı vatandaşlarımız evinde olmuyor, zillerinde isim yazmıyor, sadece vatandaşlarımızdan biraz daha duyarlı olmasını rica ediyoruz.”dedi.

“SEÇİM ÜLKEMİZE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN“

Yapılacak olan seçimlerin tüm siyasi partilere ve  ülkeye hayırlı olması dileklerinde bulunan  Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran “Bilindiği üzere ülkemiz şu anda seçim havasında, tüm siyasi partilerde  hareketlilik sürüyor. Bizlerde Ödemiş Muhtarlar Derneği ve İlçemizdeki tüm Muhtarlar adına yapılacak olan seçimin ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ