Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Birgi Otamış Mağazası törenle açıldı

Birgi Otamış Mağazası törenle açıldı
Reklam

Ödemiş Belediyesi öncülüğünde daha önceden açılışı gerçekleşen Ödemiş Otamış’ın yeni bir  halkası  Ödemiş’e bağlı Birgi Mahallesinde şubesi törenle açıldı.

CHP Genel Başkan Başdanışmanı YDK Üyesi  ve İzmir Milletvekili  Mahir Polat   Dünya Mirası ve Dünyanın en iyi 32. Köyü seçilen tarihi Birgi Mahallesinde Ödemiş Belediyesinin desteği ile hizmete açılan Ödemiş Belediyesi Otamış’ın  Birgi’ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ERİŞ “OTAMIŞ MAĞAZASI, DÜNYA KÖYÜ BİRGİ’DE HİZMETİNİZDE”

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş Birgi Mahallesindeki konuşmasında “Bugün adım adım bahara yaklaştığımız bu umutlu günlerde Otamış Halkın Marketi’nin Birgi Şubesi’ni CHP Genel Başkan Başdanışmanımız, YDK Üyemiz ve İzmir Milletvekilimiz  Mahir Polat ve değerli konuklarımızın katılımlarıyla açıyoruz. UNESCO Dünya Mirası adayı ve aynı zamanda Dünyanın En İyi Turizm Köyü olan Birgi’de belediyemizce açılan bu güzel mağazanın oluşmasında emeği olanları kutluyor, 2021’de yazmaya başladığımız bu başarı öyküsünün yeni sayfasının hayırlı olmasını diliyorum. Birgi’ye dair motiflerle bezenen hediyelik eşyalarımız, ipek ürünlerimiz ve üreticiden tüketiciye süt ve et ürünlerimizle, zeytin ve reçel çeşitlerimizle Otamış Birgi Mağazası’na bekliyoruz” Dedi.

Açılış töreni kapsamında bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı, açılış konuşmaları ve Birgi’ye yeni kazandırılan Otamış Mağazasının açılış kurdelesinin kesilmesi ve gezilmesi yer aldı.

 Yapılan açılış törenine CHP Genel Başkan Başdanışmanı YDK Üyesi  ve İzmir Milletvekili  Mahir Polat ,  Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, CHP Ödemiş eski İlçe Başkanı Hamdi Halis, Ödemişi Profesör Veli Sevin, eşi Prof. Dr. Necla Sevin, Ödemiş ADD Başkanı Metin Kıral, Saadet Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Şahap Bozkurt  ve Birgi Mahallesi sakinleri gerçekleşen açılış törenine geniş bir katılım gösterdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ