Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

TASKK 44. başkanlar kurulu toplantısı gerçekleşti

TASKK 44. başkanlar kurulu toplantısı gerçekleşti
Reklam

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu 44. Başkanlar Kurulu Toplantısı 04-05 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapıldı.

Toplantıya, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez , Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin, Halter Federasyonu Başkanı Talat ÜNLÜ, Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof.Dr.Metin Şahin  İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Kerim VURAl, Konfederasyon Yönetim, Denetim, Disiplin ve Onur Kurulu Üyeleri, ASKF Başkanları ile TFF Amatör İşler Kurul üyeleri katıldı.

Toplantı Mustafa Kemal ATATÜRK, aziz şehitler  amatör spora gönül vermiş ve aramızdan ayrılmış olan değerli spor adamları adına bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı, Konfederasyonun çalışmalarını içeren barkovizyon sunumu gerçekleştirildi.

TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez  toplantıda yaptığı konuşmada; 44. Başkanlar Kurulu toplantısında bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Konfederasyonumuzun, hiçbir menfaat gözetmeksizin, karşılıksız yardım anlayışı, sadece hizmet olan spor anlayışı, sevgi, kardeşlik ve dostluk anlayışı sloganımız olmuştur. Sporun tüm kesimleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve diğer spor branş federasyonları, futbolun taban birlikleri olan antrenör, hakem ve spordaki sivil toplum kuruluşlarıyla var olan güzel ilişkilerimiz artarak devam etmektedir. Aramızda Spor Genel Müdürümüz var. İçimizden biri, TASKK Genel Başkanı iken 2011 yılında Spor Genel Müdürlüğüne atanan değerli yol ve dava arkadaşımız Mehmet Baykan 28.dönem Konya Milletvekili adayı olarak yola çıkmıştır. Amatörler olarak değerli kardeşimize, yol arkadaşımıza tam destek vererek çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz. Yolu ve bahtı açık olsun temennisinde bulundu.

Toplantıya katılan Spor Genel Müdürümüz, 28. Dönem Konya Milletvekili adayı Mehmet Baykan yaptığı konuşmada; Mensubu olmaktan her zaman gurur duyacağım, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu 44. Başkanlar Kurulu toplantısındayız, 81 ilden kardeşlerimle kucaklaşıp hasret giderdik. 2011 yılında başladığım Spor Genel Müdürlüğü görevinde ben değil birlikte başardık. Sizlerin gücünü hep yanımda hissettim. Sizlerin desteklerini hissetmek bana her zaman güç verdi. İyi ki varsınız. Bundan sonra da birlikte daha güçlü olmaya devam edeceğiz.

Başkanlar kurulu toplantısında toplantıya katılan üyeler söz alarak Bölgesel Amatör Ligi, Türkiye şampiyonaları ve yerel ligler ile ilgili görüş ve önerilerini bildirdiler. Başkanlar Kurulu toplantısı öncesinde Konfederasyon yönetim kurulu toplanarak gündemindeki maddeleri görüşüldü.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ