Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖTO üyelerine Uğur Okulları ile eğitim indirimi protokolü

ÖTO üyelerine Uğur Okulları ile eğitim indirimi protokolü
Reklam

Ödemiş Ticaret Odası,  Uğur Okulları Tire Kampüsü ve Ödemiş Uğur Kurs ile eğitim protokolü imzaladı.

İmzalanan protokol gereği Ödemiş Ticaret Odası’na kayıtlı üyelerimizin çocukları 2023-2024 eğitim ve öğretim döneminde ilgili okul ve kursları tercih ettiklerinde indirim uygulanacaktır.

Protokol kapsamında Uğur Okulları Tire Kampüsü tüm kademelerinde (Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul) geçerli olmak üzere Ödemiş Ticaret Odası Üyelerinin çocuklarına güncel kayıt ücretleri üzerinden %40 “eğitim indirimi” sağlanacaktır.

Ödemiş Uğur Kurs Ödemiş Şubesi’ne kayıt yapılacak yeni kayıtlar için de Ödemiş Ticaret Odası Üyelerinin çocuklarına güncel kayıt ücretleri üzerinden %25 “eğitim indirimi” sağlanacaktır.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SURAV; “Üyelerine her anlamda destek olmak gayretiyle hizmetini sürdüren Ödemiş Ticaret Odası, eğitim alanında da yaptığı anlaşma ve protokollerle, üyelerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Özel Uğur Okulları Tire Kampüsü Kampüs Müdürü Emel OKAT ile imzaladığımız protokolde, 2023 -2024 Eğitim ve Öğretim yılında uygulanacak olan ve üyelerimizin çocuklarının faydalanabileceği indirim anlaşmalarını gerçekleştirdik.İndirim protokolleri ile Odamız üyelerinin ayrıcalıklı ve özel hizmetlerden yararlanabilmeleri için çalışmalarımız devam etmektedir. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ