Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

TOGG Ödemiş’te

TOGG Ödemiş’te
Reklam

Türkiye’nin yerli ve milli otomobil üretimi TOGG Ödemiş Hükümet Meydanında tanıtımı yapıldı.

Tanıtımda konuşan Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen “Yerli ve milli üretimimiz TOGG Ödemişli ve Kirazlı hemşerilerimizle tanıştılar. Allah devletimize zeval vermesin

Türkiye Yüzyılında daha nice başarılara beraber şahit olacağız. BugünTOGG’u gören Ödemişli Vatandaşlarımızda büyük bir heyecan içindeler. Otomobil önünde ve içinde yüzlerce vatandaşlarımız Fotoğraf çektirme yarışına girdiler“ dedi.

Kızılcaavlu Mahalle Muhtarı Şenol Özol, Türkiye’nin elektrikli olarak yerli ve milli otomobili TOGG’u yakından görmenin büyük bir heyecanını yaşadıklarını belirtti. Özol “Televizyonlardan bir çok kez TOGG’u görmüştük. Ancak bugün Ödemiş’e geleceğini öğrenince hemen aile olarak buraya koştuk. Yakından görmek bizi bir hayli heyecanlandırdı” Dedi.

Ödemişli vatandaşlardan Ümit Gürgen TOGG’u yakından görmekten çok mutlu olduklarını belirterek “Türkiye’nin yerli ve milli gururu  TOGG’u yakından görmek bizi çok mutlu etti.  İnşallah bu Otomobil  artık son yılların en güzel ve tutulan otomobili olacağına inanıyoruz” dedi.

Ödemişli Vatandaşlar Hükümet Meydanında  TOGG’un önünde  ve içinde fotoğraf çektirmek için adeta yarıştılar.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ