Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Altay divan kurulu üyeleri futbolcular ve teknik heyetle bir araya geldi

Altay divan kurulu üyeleri futbolcular ve teknik heyetle bir araya geldi
Reklam

İzmir’in köklü kulüplerinden Altay Divan Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Çoker önderliğinde divan kurulu üyeleri, futbolcular, teknik ve idari kadro dün akşam düzenlenen yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Swiss ôtel ‘de gerçekleştirilen moral ve dayanışma yemeğine ev sahipliği yapan Altay Divan Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Çoker “Çok sıkıntılı ve zor bir sezondan geçtikten sonra, henüz bitmedi ancak öyle hissettiğimiz bu zamanlarda, biraz daha birlikteliğimizi hissettireceğimiz bir ortam olsun istedik. O yüzden bu akşam bizleri kırmayıp katılım sağladığınız için çok teşekkür ederiz. Bu dönem yapılan fedakârlığın özellikle futbolcu kardeşlerimiz olmak üzere, teknik ve idari kadro, personelimiz, gelen giden emek veren kim varsa bu emeklerin bir karşılığının olmadığını düşünüyorum. Bunu parayla, plaket ile ödememizin mümkün olmadığını biliyorum. Sadece bizi bir arada tutan manevi değerler var. Bu değerlere sahip çıkarak devam etmeliyiz. Hepimizin iyi olacağı günler gelecek. Bunun meyvelerinin kısa zamanda sonuç vereceği, genel kurula girildikten sonra ve genel kurul sürecinde herkesin, burada oturanların başta olmak üzere mutlu olacağını söylemek istiyorum. Her şey güzel ve iyi olacak. Bu iyiliğin ne boyutta olacağını hepimiz hep birlikte göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Çoker’in ardından konuşma yapan Altay Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Dündar “ Öncelikle bizleri böyle bir organizasyon ile misafir eden Divan Kurulu Başkanımız Ahmet Çoker olmak üzere, divan kurulu üyelerimize çok teşekkür ederim. Zaten sene başından beri divan kurulu büyüklerimiz, futbolcularımızın ve personellerimizin yapmış olduğu fedakârlığın farkındaydı. Biz zaten kendi aramızda bunu sürekli konuşuyorduk. Altay, çok büyük bir camia, bu armaya emek vereni, cefa çekeni, sahip çıkanı asla unutmaz ve hakkını her zaman teslim eder. Bu anlamda bu sene bizlerle beraber her türlü cefaya katlanan, tüm personelimize, futbolcularımıza, teknik ve idari kadromuza tek tek her birine çok teşekkür ediyorum. Divan başkanımız Ahmet Çoker’in de bahsettiği gibi kulübümüzün gerçekten önümüzdeki yıllarda çok daha vizyoner bir kimliğe bürünmesinin önünü sizler açtınız, bu anlamda sizlere tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra Altay Spor Kulübü, Altay’lıların elinde hem kurumsal kimliği hem vizyonu ile burada cefasını çekmiş her insanın sonraki süreçlerde sefasını süreceği ortamı sağlayacaktır.” dedi.

Takım Kaptanlarından İbrahim Öztürk ise ; “Bizleri onurlandırmak adına düzenledikleri bu yemek için divan başkanımıza ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Burada hep birlikte olmak sevindirici. Büyük Altay camiasını böyle hep beraber görmek bizim için çok önemli. Biz kendi aramızda büyük bir aileyiz. Ben toplamda 8 yıldır buradayım. 2 yılı eski 6 yılı yeni. Daha önce yaşanan sıkıntıları bildiğim için bu sene hepimizin, herkesin fedakârlık yapması gerekiyordu. Sezon başı başkanımızla çokça telefon görüşmesi yaptık. Futbolcu arkadaşlarım sağ olsun bizi üzmediler. Özgür, Ceyhun, Zeki, Tolga, Marco, Deniz kısacası hepimiz sürekli irtibat halindeydik abiler olarak ve buraya bir vefamız vardı. Uzun uzun konuşmalar yaptık ve hep beraber burada kalarak bu camiayı ayakta tutmaya yardımcı olma karar aldık. Bunu hep beraber istedik ve yaptık. Biz bu sene sahada gerekeni yaptık, hepimizin vicdanı rahat. Bir maçımız kaldı, onda da Marco’yu gol kralı yapmak için mücadelemizi takım olarak sahaya yansıtacağız, inşallah onu da başaracağız. ” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ