Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Zafer İlkokulunda öğrencilerin mezuniyet sevinci  

Ödemiş Zafer İlkokulunda öğrencilerin mezuniyet sevinci  
Reklam

ÖDEMİŞ ZAFER  İLKOKULUNDA  4-F SINIF ÖĞRENCİLERİ  MEZUNİYET MUTLULUĞUNU YAŞADILAR.

Ödemiş Belediye Kültür Merkezinde gerçekleşen Mezuniyet gecesine Ödemiş Zafer İlkokulu Müdürü Gülhiz Gümüş, Okulun Öğretmenleri  ve Öğrenci  velileri de katıldılar.

Günün anlam ve önemini anlatan konuşmayı  gerçekleştiren  Ödemiş Zafer İlkokulu Müdürü Gülhiz Gümüş “Bugün Öğrencilerimiz Birinci aşamayı bitirdiler artık bundan sonra ortaokullu oldular. İnşallah oradaki yaşamlarında da eğitim hayatlarında  başarılar diliyorum. 4/F sınıfı olarak, Zafer İlkokulu’na çok büyük emeler verdiler öğretmen ve öğrencilerimiz. Bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum” Dedi.

Ödemiş Zafer İlkokulu 4-F sınıfının Yıl Sonu Mezuniyet gecesinde sınıfın öğrencilerinden  Yaşar Ege Ören ve Ela Oğhan  gecenin sunuculuğunu gerçekleştirdiler.

Gecede  Ödemiş Zafer Okulu 4-F  Sınıfı tarafından hazırlanan Yıl sonu gecesinde ilk olarak saygı duruşu ve İstiklal Marşı, Şiirler, Halk oyunları gösterisi, Slayt gösteri, Tiyatro, Vals  gösterisi, Oratoryo ve Kep töreniyle gecede  sona erdi.

Öğrenci  Velilerinden  İzmir Büyükşehir Belediyesinin personeli Hasan Ören  Ödemiş Kent  Gazetesine yaptığı açıklamada  “Ödemiş Zafer İlkokulunda 4-F sınıfında bu gece bu sınıfta yer alan çocuklarımız  artık Ortaokullu olma yolunda adım attılar. Bizler de  sınıf velileri olarak çocuklarımızın en güzel gecelerinde yaptıkları programdaki sevinçlerine ortak olduk.  Gecede  emeği geçen  Öğretmen ve Öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ