Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Geçmişten günümüze resim sergisi açıldı

Geçmişten günümüze resim sergisi açıldı
Reklam

Ödemiş’te Belediyenin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, “Geçmişten Günümüze” fotoğraf sergisi Ödemiş  İlkkurşun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sergi Salonunda sanatseverlerle buluştu.

Resim Sergisinde yer alan resimlerin hazırlanmasında İlkkurşun Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Mustafa Düzyurt, Nazmi Eker, Kevser Keskin ve Selami Sönmez tarafından hazırlandı.

Ayrıca açılış öncesi serginin açılmasında katkısı olan İlkkurşun Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Mustafa Düzyurt, Nazmi Eker, Kevser Keskin ve Selami Sönmez’e  teşekkür belgeleri takdim edildi.

İlkkurşun Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Mustafa Düzyurt,Sevgili gençler Ödemiş Kaymakamlığının “ Yarınları İz Bırak” projesi kapsamında geçmişin izinde adıyla hazırladığımız eski ödemiş yeni ödemiş temalı fotoğraf sergimize hoş geldiniz. Küçük Menderes’in göz bebeği Efeler diyarı emperyalist düşmana ilk kurşunun atıldığı topraklar olan güzel Ödemiş’imizin geçmişine bir zaman yolculuğu yapmak güzel Ödemiş’imizin zaman içinde ne şekilde değişime uğradığını gözlemlemek için öğrencilerimizle bu projeyi hazırladık. geçmişi göstererek geleceğe de bir iz bırakmak istedik” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Geçmişten Günümüze Resim sergisinin açılışı Ödemiş İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy,Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu tarafından açılış kurdelası kesildikten sonra yaklaşık 100 eserin yer aldığı sergi İlçe Protokolü ve Sanatseverlerden tarafından gezildi.

Haber : Turgay Konuralp  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ