Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Riva’da değerlendirme toplantısı gerçekleşti

Riva’da değerlendirme toplantısı gerçekleşti
Reklam

Genç Millî Takımlar tarafından organize edilen değerlendirme toplantıları, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’daki Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapıldı.İki gün süren toplantılarda son dönemde gerçekleştirilen Genç Millî Takım kampları analiz edilirken, İzmir’de düzenlenen U12 Cup ve Antalya’da oynanan Gelişim Ligleri Finalleri de masaya yatırıldı. Toplantıların son gününde, TFF Millî Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop da katılımcılarla bir araya geldi.

Değerlendirme toplantılarına Genç Millî Takımlar Teknik Koordinatörü Selman Coşkun, Genç Millî Takım Antrenörleri Soykan Başar, Ali Nadir Başkan, Ömür Altunsöz, Sabri Sarıoğlu, Uğur İnceman, Orhan Şam, Selçuk Erdoğan, Volkan Arslan, Adnan Çakmakoğlu, Genç Millî Takım Kaleci Antrenörü Alkan Birlik, Millî Takımlar Atletik Performans Departmanı Sorumlusu Vural Durmuş, Genç Millî Takım Atletik Performans Antrenörü Dolunay Saray, Millî Takımlar Analiz Departmanı Sorumlusu Okan Aydıner, Genç Millî Takım Analiz Antrenörleri Ahmet Buğlar ve Ege Mirza katıldı.Antrenörlere hitaben konuşan TFF Millî Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, “Genç Millî Takımlarımızın oyuncu havuzunu genişletmek adına yapıcı ve kucaklayıcı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Oyuncuların gelişim sürecini titizlikle takip ediyoruz. Kariyer ve gelişim planlamaları sürecinde oyuncuların sizlere güven duymasını sağlamak çok önemli bir noktadır.” diye konuştu.

Toplantılarla ilgili bilgi veren Genç Millî Takımlar Teknik Koordinatörü Selman Coşkun ise yaptığı açıklamada, “Türk futboluna değer katma hedefimizi ortak akıl ve koordinasyon ile gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Bu doğrultuda, kısa süre önce tamamlanan alt yaş grubu millî takımlarımızın kamp analizlerini yaptık ve yakın zamanda takip edilen organizasyonları değerlendirdik. Ayrıca genç millî takımlarımızın yeni oyun modeli ve futbolcularımızın millî takıma aidiyet duygularının güçlendirilmesi konularında da antrenörlerimizle fikir alışverişinde bulunduk. Mesajını verdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ