Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Aslanoğlu, CHP Beydağ ilçe örgütünü ziyaret etti

Aslanoğlu, CHP Beydağ ilçe örgütünü ziyaret etti
Reklam

CHP  İzmir İl başkanı Şenol Aslanoğlu İzmir’in ilçelerindeki CHP İlçe Örgütlerine ziyaretlerini sürdüren İl Başkanı Aslanoğlu Cumhuriyet Halk Partisi Beydağ İ İlçe BaşkanıÖzlem Kaynak Topuz Topuz’u Beydağ İlçe Örgütünde ziyaret ederek kongre sonrası kendisini tebrik etti.

Beydağ  Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar yapılan ziyareti değerlendirerek “İl Başkanımız Şenol Aslanoğlu ve il yöneticilerimizi CHP Beydağ İlçe Başkanlığımızda İlçe Başkanımız Özlem Kaynak ve yönetimi ile karşıladık. Kuruluşumuzun 100. yılında CHP İl Kongremizi bayram heyecanı ve coşkusuyla gerçekleştireceğimizi ve yerel seçim hazırlıklarımızı konuştuk. “dedi.

Beydağ CHP İlçe Örgütü Başkanı Özlem Kaynak Topuz yapılan ziyaretten dolayı CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu’na teşekkür eden İlçe Başkanı Topuz “ Yeni seçilen yönetim kurulumuz ile birlikte de bundan sonra ki süreçte güzel işler başaracağımıza inancım tamdır. Bu kapsamda  önümüzdeki gerçekleşecek olan  2024 Yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlanacağız.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ