Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Boş arsaya atılan kumlar mahalle sakinlerinin tepkisine neden oldu

Boş arsaya atılan kumlar mahalle sakinlerinin tepkisine neden oldu
Reklam

Ödemiş Zafer  Mahallesi Fen Sokakta kullanılmayan boş bir arsaya özel bir firma inşaatın yapılması sırasında çıkan kumların hemen karşıda bir yere rast gele atılması mahalle sakinlerinin tepkisine yol açtı.

“BOŞ ARSAYA BÖYLE TONLARCA KUMUN ATILMASI DOĞRU DEĞİL“

Ödemiş’te mahallede boş arsaya dökülen kumlar mahalle sakinlerinin tepkisine yol açarken konuyla ilgili olarak görüşlerini dile getiren Mahalle sakini ve emekli öğretmen Mahmut Kaçan “Yaşadığımız evin hemen yan tarafında bulunan boş arsaya karşımızda bulunan ve duyduğumuza göre Belediye ortaklı bir konut inşaatın taşeron firmanın buradaki çıkan kumları hemen karşı tarafa boşaltması sokağımıza güzel bir görüntü oluşturmadı.bende bu durum karşısında tepki olarak kendi aracımı  hemen boş arsanın girişine koyarak bu konuda tepki gösterdim.

Evimizin hemen yan tarafında baktığımızda tonlarca kumu görünce şaşırdık. Baktığımızda karşı tarafınızda özel bir inşaat firmasının döktüğünü öğrendik. Bende mahalle sakini olarak konuya tepki göstermek için kendi özel aracımı bu inşaat firması yeniden kum dökmesin diye oraya bıraktım. Ödemiş Belediyesi Zabıta ekiplerine konuyu aktardım. Burada yaşayan onlarca insan var. Bir anda mahalle toz toprak içinde kaldı. Bize göre buradan temelden çıkan kumun rastgele sağa sola dökülmesi doğru değil. Ödemiş Belediyesi’nden bu konuda acil olarak konuya duyarlı davranmalarını bekliyoruz. Mahalle sakinleri olarak konunun takipçisi olacağız” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ