Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ökay’dan yeni eğitim yılının mesajı

Ökay’dan yeni eğitim yılının mesajı
Reklam

Bayındır İlçe  Milli Eğitim Müdürü  Serdar Ökay 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajındaki açıklamasında “Sevgili Öğrencilerimiz,Değerli Öğretmenlerimiz ve Kıymetli Velilerimiz,

2023- 2024 Eğitim Öğretim Yılı 11.09.2023 Pazartesi günü tüm Öğrenci ve Öğretmenlerimiz için başlıyor.

Sevgili Öğrencilerimiz,2022-2023 eğitim öğretim yılında öğretmenlerinizin gayretli çalışmaları ile sizlerin mutluluğu, başarısı ve istikbali için birçok alanda başarılı çalışmalara  imza attık. Ülkemizin geleceği kıymetli yavrularımıza eşit olanaklar sunarak devletimizin bizlere sağladığı tüm kaynakları sizlerin eğitimi için kullandık ve geleceğe doğru güçlü adımlar atmanızda her zaman yanınızda olduk.

2023-2024 eğitim öğretim yılında da okullarımızda yeniden sizlerle bir arada olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde çalışmalarımızı bu yıl da sürdürerek eğitim yolculuğunuzda bizler ve öğretmenleriniz sizlerin en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz. Hepinize sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı dilerim.

Değerli Öğretmenlerimiz,Cumhuriyetimizin 100. Yılında Türkiye Yüzyılı parolası ile ülkemizin eğitimde ve her alanda daha güçlü ilerlemesi için attığımız adımlarda emeğinizle, yüreğinizle ve bilginizle çocuklarımızın yanında oldunuz. 2023-2024 eğitim öğretim yılının siz değerli meslektaşlarıma hayırlı olmasını temenni eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Kıymetli Velilerimiz,

Bizlere emanet ettiğiniz değerli yavrularımızın sağlıklı, mutlu ve başarılı birer birey olması için eğitim camiamızla birlikte ilerlediğimiz eğitim yolculuğunda her zaman yanımızda ve en büyük destekçimiz oldunuz. Birlik ve beraberlik içinde ortak bir çabayla çocuklarımızı geleceğe hazırlayacağımız yeni eğitim öğretim yılının tüm velilerimize hayırlı olmasını dilerim.2023-2024 eğitim öğretim yılımız ülkemize, milletimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ