Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İzmir Damızlık Birliği yeni yerinde hizmet vermeye başladı

Reklam

İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Hizmet binası Konak İlçesindeki yerinden Buca İlçesindeki yeni hizmet yerine geçerek hizmet vermeye başladı.,

“HER ŞEY BİRLİĞİMİZİN ÜYELERİ İÇİN“

İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kocaağa Birliğin üyelerine yeni hizmet binası olan taşındıkları Buca İlçesi Hasan Ağa parkı karşısında hizmet vermeye başladıklarının müjdesini verdi.

Kocaağa “İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri  birliği yeni binamız da, çalışmalarımıza başladık. Ve siz değerli basın mensuplarının katılımıyla ilk toplantımızı gerçekleştirdik. İzmir  Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği  binamız daha önce Konak ilçe tarım müdürlüğü üzerindeydi. Orada kiracı olmamızdan dolayı, kendilerinin ihtiyacı olduğunu söylemeleri üzerine biz orayı boşalttık o yerin 200 metre ilerisinde Alsancak Spor Salonunun arkasında bir iş yerinde kiracı olarak hizmet vermeye başladık. Fakat orada ciddi bir inşaat yapımı başladı. Binalar yıkılıp gökdelenler yapılmaya başladı Ayrıca kiralar çok fazla yükseldi. Şuan Atatürk mahallesi no: 52 Buca/İzmir, meşhur Hasanağa Parkı karşısında bulunan daha geniş bir alanda daha ucuza hizmet veriyoruz. Daha önceki yerimiz 38 bin TL artı KDV ile kira veriyorduk, şu anki yerimiz 32 bin TL artı KDV kira veriyoruz. Hem 6 bin lira ucuz aynı zamanda da burası oraya göre daha geniş daha çok hizmet verme, misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz ve daha pratik adres te bulunuyoruz. Otobana, Buca Kaymakamlığına her yere yakın bir yer burada daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz. Burası yaklaşık 400 merte kare bir yer burada üyelerimizi ve misafirlerimizi ağırlayacağız. Burada hizmet vermeye başladık ama daha tam olarak yerleşmedik ama en yakın zamanda eksiklerimizi tamamlayacağız hizmeti aksatmamak için çalışmalarımız devam ediyor“.

“BİRLİK ÜYELERİMİZİN HER TÜRLÜ SORUNLARINDA YANINDAYIZ“

İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kocaağa dün olduğu her zaman Birlik üyelerinin her türlü sorunlarında Birliğin kapısının herkese açık olduğunu dile getiren Başkan Kocağa “Bizler göreve geldiğimizde her türlü şartlarda Birliğimizin tüm üyelerine hizmet konusunda her zaman yanında olduğunu söylemiştik. Bugün de yine aynı tempoda Birliğin yönetimiyle hizmet kadrosu personeliyle yanında olmaya devam edeceğiz.Birlik olarak önümüzdeki günlerde  yeni projelerimizin de müjdesini vereceğiz. Çalışmalarımız Birlik olarak tüm hızıyla devam ediyor” Dedi.

YENİ HİZMET BİNASINDA İLK TOPLANTISI YÖNETİM KURULU GERÇEKLEŞTİ

İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği  taşındıkları Buca İlçesindeki yeni hizmet binasındaki yerinde ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yönetim Kurulunda Başkan Kocaağa’nın ve yönetim kurulu tam kadro olarak katılmasıyla ilk toplantıda Birlik ile ilgili çalışma programı ve önümüzdeki süreçte yapılacak olan Birliğin yeni projeleri ele alındı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ