Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

DP İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş oldu

DP İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş oldu
Reklam

Demokrat Parti (DP) Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar Ateş 19 Temmuz 2023 tarihinde 74 yaşında kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetmesinin ardından Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanlığına Merhum eski Başkan Mutahhar Ateş’in başkanlık koltuğuna Demokrat Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından alınan  kararla  oğlu Kahraman Murat Ateş getirildi.

BABA ATEŞ’TEN SONRA GÖREV GENÇ SİYASETÇİ MURAT ATEŞ’E VERİLDİ

Demokrat Parti İzmir İl Teşkilatından yapılan açıklamaya göre “Parti teşkilatımızda uzun yıllar hiçbir beklenti içinde olmadan aynı zamanda Demokrat Partiye büyük bir gönüllülük esasıyla partimiz için bayrağı sallamış olan Değerli Mutahhar Ateş maalesef geçtiğimiz aylarda yaşadığı bir rahatsızlık  nedeniyle aramızdan ayrılmıştır. İl teşkilatı olarak değerli Ateş’in oğlu  Kahraman Murat  Ateş’e Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanlığı görevi tevdi edilmiştir.  Kendisine bu görevinde başarılar diliyoruz” mesajını verdiler.

DEMOKRAT PARTİ ÖDEMİŞ İLÇE TEŞKİLATINDA BABADAN OĞULA BAŞKANLIK

Demokrat parti Ödemiş İlçe Teşkilatında yapılan genel seçim sürecinde gücüyle çalışan  Mutahhar Ateş bu seçimin yanı sıra  Demokrat Partinin  bir neferi gibi gece gündüz partisi için çalışmıştı. Babadan oğula başkanlık yaşanması Demokrat Parti İzmir İl Başkanlığı ve Ödemişteki Demokrat Partililer arasında büyük bir takdirle karşılandı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ