Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kadiroğlu, yeni görevine başladı

Kadiroğlu, yeni görevine başladı
Reklam

Beydağ İlçesinde 2 yıldan beri İlçe Kaymakamlık görevini başarıyla sürdüren Kaymakam  Fırat Kadiroğlu yeni tayin olduğu  Bartın’ın Ulus İlçesinde ayağının tozu ile çalışmalarına Jet hızıyla başladı.

Ulus İlçe Kaymakamı olan Fırat Kadiroğlu ilk göreve başlama mesajında “Uluslu hemşerilerim Doğa kenti Ulus ilçemizde göreve başlarken, sizlere hizmet etmenin onur ve mutluluğu içerisinde tüm Uluslu vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.Kaymakamlık görevini ifa edeceğim süre içerisinde; vatandaş odaklı hizmet anlayışı gereği, kamu hizmetlerinin etkin, adil ve tarafsız bir şekilde vatandaşlarımıza en kolay ve hızlı bir şekilde sunulması çabası içerisinde olacağım.

Tüm mesai arkadaşlarımla, kamu kurum ve kuruluşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımız ve basın mensuplarıyla, karşılıklı işbirliği ve koordinasyon anlayışı içerisinde, İlçemizin refah seviyesinin yükseltilmesi ve daha yaşanır bir ilçe olması yönündeki çalışmaların önceliğimiz olacağını belirtmek isterim. Bu duygu ve düşüncelerle benden önce görev yapan meslektaşlarım başta olmak üzere, bugüne kadar ilçemize hizmet eden, görevli veya gönüllü herkese teşekkür ederken, Uluslu hemşerilerime sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler dilerim. Dedi.

KADİROĞLU, GÖREVE BAŞLAR BAŞLAMAZ HEMEN KAMU KURUM TEMSİLCİLERİYLE TANIŞMA ÇALIŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Görev yaptığı Beydağ İlçe Kaymakamlığından Ulus İlçe Kaymakamlığına atanan Kaymakam Fırat Kadiroğlu ilk olarak Ulus İlçesindeki Kurum Amirleri ile Tanışma Toplantısı Gerçekleştirdi

İlçede göreve başlayan Kaymakam Fırat Kadiroğlu’na karşılama töreni düzenlendi.

Hükümet konağı bahçesinde düzenlenen törene kurum amirleri katıldı. Törenin ardından Kaymakam Kadiroğlu ilk olarak  makamında kurum amirleri ile tanışma toplantısını gerçekleştirdi.

KAYMAKAM KADİROĞLU KİMDİR?

1995 yılında Kars merkeze bağlı Çorak Köyünde dünyaya gelen Kaymakam Fırat Kadiroğlu İlkokul, Ortaokul ve Lise tahsilini Kars’ta tamamladı. 2017 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 2018 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakamlık Sınavına girerek başarılı olup, 107. Dönem Kaymakam Adayı olarak, Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Antalya Kaymakam Adayı olarak göreve başlayan Kadiroğlu Diyarbakır Ergani ve Samsun Havza ilçelerinde Refiklik Stajını, Afyonkarahisar/Çobanlar ve Adana/Saimbeyli’de de vekalet stajlarını tamamladı.

Resmi Gazete’de yayımlanan 2021/412 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile İçişleri Bakanımızın tensipleri ve  Cumhurbaşkanının  onayıyla 30/08/2021 tarihi itibariyle Beydağ ilçesindeki 2 yıllık kaymakamlık görevinden sonra  Bartın’ın Ulus İlçesine atanmıştır. Kaymakam Kadiroğlu  evli olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ