Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Bostanlıspor masa tenisine 2 birincilik, 1 üçüncülük

Bostanlıspor masa tenisine 2 birincilik, 1 üçüncülük
Reklam

Türkiye Masa Tenisi İzmir İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “Masa Tenisi Gaziler Günü Turnuvası”naBostanlıspor damga vurdu ve 2 birincilik, 1 üçüncülük kazandı.

Halkapınar Masa Tenisi Salonunda yapılan karşılaşmalar sonunda Bostanlısporlu Doruk Cihanoğlu yıldız erkeklerde birinci oldu.

Bostanlısporlu Doruk Cihanoğlu-Emre Göknur yıldız çift erkeklerde kürsüye birinci olarak çıkarken yine Bostanlıspor ekibinden Gökberk Baykal – Engin Öngel çifti de yıldız çift erkeklerde üçüncü oldu.

Bostanlıspor’un Masa Tenisi Şubesinden sorumlu yönetici ve antrenör Ebru Dıvrak, Bostanlıspor olarak masa tenisinde her geçen gün daha iyi sonuçlara imza attıklarını ifade ederek, “Gaziler gibi anlamlı bir turnuvada 4 sporcumuzun kürsüye 1. ve 3. olarak çıkması bizleri son derece mutlu etti. Çalışmalarımızın karşılığını görmek sevindirici. Başarılarımız artarak devam edecek” dedi.

Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy, antrenör ve sporcularını kutlayıp, “Bostanlıspor alt yapısından kendi yetiştirdiği sporcularıyla İzmir ve Türk Sporuna mücadele ettiği her spor branşında fairplay’den ayrılmadan damgasını vurmaya devam edecektir. Bizi izlemeye devam edin” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ