Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemişli Gaziler derneğin camının kırılmasına tepki gösterdi

Ödemişli Gaziler derneğin camının kırılmasına tepki gösterdi
Reklam

Ödemiş’te faaliyetlerini sürdüren Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ödemiş Şubesinin camlarının bir bölümünün kırılması Ödemişli Gazilerin tepkisine neden oldu.

“DAHA ÖNCE BURADAKİ BAYRAKLAR YIRTILDI. ŞİMDİ DE  DERNEĞİMİZİN CAMININ BİR BÖLÜMÜ KIRILDI“

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ödemiş Şubesi Başkanı Selahattin Aktaşoğlu  gazetemize yaptığı açıklamada “Sabahleyin faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz Ödemiş Muharip Gaziler Derneğine  geldiğimizde resimli camımızın kırıldığı gördük. Olayı hemen  Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğüne intikal ettirdik. Konuyla ilgili olarak şikayetçi olduğumuzu bildirdik. Ama yaşanan bu olaya anlam dahi veremiyoruz. Ödemişli Gaziler olarak kimseye zararı olmayan bir derneğiz. Ayrıca  yerde de kanlar vardı. Bu konuda Emniyet müdürlüğüne bağlı polislerimiz ve belediye zabıtamız buraya gelerek ellerinden gelen çabayı gösterdiler“.

“ÖNÜMÜZDEKİ  DURAĞIN BİR AN ÖNCE KALDIRILMASINI İSTİYORUZ”

Ödemiş Muharip Gaziler Derneği Başkanı Aktaşoğlu açıklamasının  devamında “Faaliyet gösterdiğimiz derneğimizin hemen önündeki Kiraz ve Beydağ İlçelerine giden yolcu durağının bir an önce buradan kaldırılmasını istiyoruz. Konuyla ilgili olarak bu konudaki taleplerimizi bir kez daha yetkili yerlere ileteceğiz” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ