Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Duran, seçim çalışmalarını sürdürdü

Duran, seçim çalışmalarını sürdürdü
Reklam

31 Mart 2019 seçimleri öncesi başladığı vatandaş ziyaretlerine geçen 5 yılda pandemi dönemi hariç hiç ara vermeyen Başkan Atakan Duran, 2024 yerel seçim çalışmaları boyunca da vatandaş ziyaretlerini bir gün olsun aksatmıyor.

Başkan Duran, her sabah farklı muhitte halk soflarından kahvaltı ile başladığı programına gün boyu devam eden tempolu mesaisinin yanı sıra akşamları da halk buluşmaları ile devam ediyor.

Bu hafta sonunu da dolu dolu geçiren Atakan Duran pazar gününe Yanıkkonak meydanında düzenlenen kalabalık kahvaltı programı ile başladı. Bir kaç mahallenin buluşma noktası olan Yanıkkonak’ta muhtarlar ve muhtar adayları tarafından karşılanan Başkan Atakan Duran;

“Bugün sokaklarda sevgiyle karşılanıyorsak 5 yıldır aşkla çalıştığımızdandır.

Bizi en küçüğümüzden en büyüğümüze sıcak bir kucaklamayla saran memleket aşkımızdır. Bu güzel hafta sonunda güne Yanıkkonak Meydanında dostlarla kahvaltı keyfi ile başladık.

Görüyoruz ki ektiğimiz sevgi tohumları filizlenmiş çiçek açmış, bu filizleri şehrimizin daha da güzelleştiği ustalık dönemimizde koca bir çınara dönüştürmek için hemşehrilerimizden destek istedik. Düşüncelerimizin ve sevgimizin karşılıklı olduğunu görmek ustalık dönemimize olan inancımızın her geçen gün artarak güçlenmesini sağlıyor. Teşekkürler Yanıkkonak sakinleri teşekkürler Tire…diyerek kendisini ağırlayanlara teşekkür etti.

Yoğun bir seçim dönemi geçirdiklerini bildiren Atakan Duran bugün halk kahvaltısı ile başlayan programımız birazdan Turgutlu, Mahmutlar, Işıklı, Alaylı mahallelerimiz ile akşam ise Dereli ve Kürdüllü mahallelerimizde devam edecek’ dedi.

Haber : Emine Toktaş

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ