Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

TEMAD ile EŞ-AR Akademi arasında özel işbirliği protokolü imzalandı

TEMAD ile EŞ-AR Akademi arasında özel işbirliği protokolü imzalandı
Reklam

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Torbalı Şubesi ile Eş-Ar Akademi Kişisel Gelişim Kursu arasında yapılan anlaşma sonucunda, TEMAD üyelerine ve yakınlarına özel avantajlar sunulacak. Protokol kapsamında TEMAD Torbalı Şubesi üyelerine, Eş-Ar Akademi’nin kişisel gelişim kurslarından %40 indirim uygulanacak.

TEMAD Torbalı Şube Başkanı Ahmet DEMİR ve Eş-Ar Akademi Müdürü Sevda ARSLAN, ortak bir açıklama yaparak, yapılan protokolün her iki taraf için de önemli bir adım olduğunu vurguladılar. Başkan DEMİR, “Bu anlaşma sayesinde üyelerimize ve ailelerine değerli bir avantaj sunuyoruz. Kişisel gelişim, her yaşta ve dönemde önemli olduğunu düşündüğümüz bir konu. Eş-Ar Akademi’nin sunduğu imkanlar, üyelerimizin ve ailelerinin bu alandaki ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte. İmzalanan protokolün her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Eş-Ar Akademi Müdürü Sevda ARSLAN ise, “TEMAD üyelerine özel indirimli fiyatlarla sunduğumuz kişisel gelişim kursları ile onların bireysel potansiyellerini daha da geliştirmelerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Hem yüz yüze hem de online olarak gerçekleştirilecek bu kurslar, TEMAD üyeleriyle birlikte İzmir’deki diğer TEMAD şubelerine üye olanlara da açık. İşbirliğimizin her iki taraf için de verimli olmasını umut ediyoruz” mesajını verdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ