Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tire’de afiş krizine İYİ Partiden cevap geldi

Tire’de afiş krizine İYİ Partiden cevap geldi
Reklam

Ak Parti Tire İlçe Başkanı Kadir Uğurlu’nun pankart açıklamasına, Tire İyi Parti cephesinden cevap geldi.Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi,“Bazı basın mecralarında saygıdeğer kamuoyunu meşgul eden abest ve bir o kadar basit “Siyasi Nezaketsizlik” açıklamasına istinaden İYİ Parti Tire İlçe Başkanlığımızca basın açıklaması yapma zorunluluğu hissedilmiştir.Yaklaşan 31 Mart Yerel Seçimleri dolayısıyla ilçemiz genelinde siyasi partilerce seçim kampanyaları başlatılmış, muhtelif alanlarda gayet doğal olarak partilerin ve adayların pankart, afiş ve reklamları kullanılmaya başlanmıştır.

Pek çok şehirde siyasi partilerin bayraklarının birbirini sarmaladığını gözlemlediğimiz bu günlerde maalesef ilçemizde siyasi tahammülsüzlüklere sahne olmuştur. Herhangi bir siyasi tahrik unsuru içermeyen pankart Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı tarafından siyasi çıkar elde etmek amacıyla habere konu edilmiştir.

Belediye Başkan Adayımız Atakan Duran’ı seven ve destek olan bir vatandaşımızın evinin balkonuna, kendi isteği ile asılan afişten siyasi bir rant çıkarmak doğru değildir.

Sayın ilçe başkanının da çok iyi bildiği gibi bu bir demokratik yarıştır, aynı sokağa her adayın afişi asılabilir bu gayet normal bir seçim çalışmasıdır. Adayımız Atakan Duran’ın afişinin yanına sizin de desteklediğiniz adayınızın afişini asmanız ve böylelikle halkımız tercih yaparken afişlerden faydalanma imkanı sağlanmış olur.Biz rekabeti farklı mecralarda değil halkın gönlünde arıyoruz.

Önemli olan afişler yırtılmadan, tahrip edilmeden, hakkı, hakkaniyeti gözeterek şehrimize yakışır bir şekilde sağduyu çerçevesinde demokratik yarışı tamamlamaktır. Bu vesileyle ilçemiz genelinde yer alan pankart ve afişlerimize gözü gibi bakan kıymetli gönül ittifakı üyelerine teşekkür ediyoruz.

31 Mart Yerel Seçimlerinin gelip geçici olduğunu, önemli olanın şehrimizdeki birlik beraberlik ve Belediye Başkanımız Sayın Atakan Duran’ın 5 yıldır vurguladığı gibi “hemşehri olma bilinci” olduğunu yeniden hatırlatırız. Tireli bir seçim yapacak, biz inanıyoruz ki bu seçim; dürüstlük kazanacak. Biz inanıyoruz ki sözünde duran kazanacak, çalışan kazanacak, liyakat kazanacak, en iyisi kazanacak. Tire kazanacak.”Mesajı verildi.

Haber :Emine Toktaş

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ