Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Vergi Dairesi’nden Ödemiş Ticaret Odası’na ziyaret

Ödemiş Vergi Dairesi’nden Ödemiş Ticaret Odası’na ziyaret
Reklam

35. Vergi Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Ödemiş Vergi Dairesi Müdürü Taner Doğu Müdür Yardımcısı Remzi Adalıoğlu ve beraberindeki Vergi Dairesi Heyeti Odasını ziyaret etti.

İlgili ziyarette Oda Başkanıİbrahim Surav Yönetim Kurulu ÜyeleriHasan Selçuk Bütün, Cevdet Aydın, Meclis Üyemiz Sadık Güllü  ve Genel Sekreter Adnan Bengi  bulundu.

Ziyarete ilişkin Ödemiş Ticaret Odası Başkan’ı İbrahim Surav “35. Vergi Haftası kapsamında çocuklarda ve gençlerde vergi bilincinin oluşturulması ve bunun toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi, mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomiyle mücadele bilincinin oluşturulması önem arz etmektedir. Kayıt dışı ekonomi ve haksız rekabet ile mücadeleye ve denetimlerine devam eden vergi dairesi, sorumluluk ve hesap verilebilirlik ilkeleri çerçevesinde vatandaş ve çözüm odaklı, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimseyerek, ilçemizde sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektedir. Vergi haftası etkinlikleri kapsamında ziyaretimize gelen Vergi Dairesi Müdürü Taner Doğu’ya teşekkür ediyor ve tüm Ödemiş Vergi Dairesi çalışanlarının vergi haftasını kutluyorum” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ