Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Kent Gazetesi bir kez daha İzmir Kitap Fuarında

Ödemiş Kent Gazetesi bir kez daha İzmir Kitap Fuarında
Reklam

Bölgenin sesi olarak uzun yıllardan beri tarafsız gazetecilik anlayışı ile yayın hayatını sürdüren Ödemiş Kent Gazetesi İzmir Fuarında açılan Kitap Fuarında yerini bir kez daha alarak Fuar’a gelen konuklara gazeteyi tanıtma fırsatı buldu.

Ödemiş İlçesine karşı her zaman bir ilgisi olduğunu belirten CHP’li eski İzmir Milletvekili Tacettin Bayır “Ödemiş’e gerek milletvekilliği döneminde ve gerekse seçim çalışmalarında her zaman geldim. Burada böyle bir gazete çıkmasından dolayı emeği geçenlere teşekkür ediyorum“ dedi.

İzmir’den gelen yazarlardan Dilek Kerel “İlk kez gazetenizi okuma fırsatını buldum. İnşallah önümüzdeki süreçte gazetenizi bulamasam bile internetten takip edeceğim. Gazetenin genel yapısı içeriği son derece ulusal anlamda bir çizgisi var. Bana göre her zaman okunması gereken bir gazete olduğuna inanıyorum” dedi.

Fuara Ankara’dan gelen Semiha Cevheroğlu “Yerel gazeteler her zaman bulundukları il ve ilçelerde  o bölgenin sıcak ve gündeme dair çalışmalarını haber olarak gündeme getirmeleri açısından bakıldığında önemli bir boşluğunu değerlendiriyorlar.

Ödemiş Kent Gazetesi  ile aynı stantta buluşan  Büyük Tire Gazetesi imtiyaz sahibi Şevket Bahçelioğlu “Daha önceki kitap fuarında Ödemiş Kent Gazetesi ile aynı stantı paylaşma sevincini yaşamıştık. İki güzide ilçenin yerel gazeteleri bu fuarda da yine bir aradalar. İnşallah önümüzdeki başka kitap fuarlarında buluşmak üzere“ dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ