Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Belediyesi’nden 100. Yıl Şiir ve Resim Yarışması

Reklam

Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yıl etkinlikleri kapsamında Ödemiş Belediyesi’nin yarının büyükleri için düzenlediği “Şiir ve Resim Yarışması” devam ediyor.

Ödemiş Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Açılışının 100. yılında şiir ve resim yarışması düzenledi. İlkokul ve ortaokul kategorisinde dereceye girenlere sürpriz ödüllerin verileceği yarışma için son başvuru tarihi 21 Nisan 2020 olarak belirlendi. İlk Meclisin açılmasının öneminin vurgulanması ve ulusal değerlere sahip çıkılması konulu şiir ve resim yarışmasına Ödemiş’teki ilkokul ve ortaokulların öğrencileri katılabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyenler eserlerini, 21 Nisan 2020 tarihi mesai bitimine kadar Ödemiş Belediyesi yarisma@odemis.bel.tr e-posta adresine teslim edecekler. 22 Nisan 2020 tarihinde eserler değerlendirilerek sonuçlar açıklanacak. 23 Nisan 2020 tarihinde her iki kategoride (İlkokul-Ortaokul) ilk üç dereceye hak kazanan yarışmacılara sürpriz ödüller ve katılım belgesi verilecek.

Yarışmayla ilgili şartname ve diğer detaylara www.odemis.bel.tr adresinden ulaşılabilecek. Bilgi için irtibat telefonu: 0 232 545 11 99 / 0 533 896 13 30

Haber : Nuray Toksöz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ